Videovalve

Turvalisus.
Ohutus.
Abi.

Videovalvesüsteem on turvaseadmete kompleks, mis on loodud pidevaks visuaalseks valveks kaitseala kohal. Videovalvesüsteem sisaldab kaamerate komplekti, integreeritud salvestusseadmega makki, toiteallikat, videovalvekaablit info edastamiseks, monitori ja süsteemi paigaldamiseks vajalikke lisatarvikuid.

Miks on vaja videovalvesüsteemi

Videovalvesüsteem on üks tööriistu, mis on mõeldud turvalisuse korraldamiseks ettevõtte, kontori, kaupluse, kohviku jne territooriumil. Samuti võimaldab videovalvesüsteem jälgida töötajate tegevust igas ruumis, mis on varustatud seadmete elementidega. süsteem. Selline süsteem võib toimida nii ühe ettevõtte territooriumil kui ka mitme ettevõtte territooriumil, luues seega ühtse võrgu. Kaasaegsed tehnoloogiad annavad võimaluse korraldada kaugjuurdepääsu ehitatud videovalvekompleksile Interneti kaudu, mis võimaldab teil kõikjal maailmas juurdepääsuga Internetile tööprotsessi visuaalselt juhtida.

Sündmuse ohutus

Kohalik vastus

Eraturvalisus

Kuidas videokaamera töötab?

Videovalvekaamera on videovalvesüsteemi oluline element ning valmis kaamerakomplektid koosnevad objektiivist, maatriksist, trükkplaadist vangide videosignaali töötlemiseks ühtseks hooneks. Objektiiv on teravustamisseade säritatud objektide ülekandmiseks videokaamera maatriksisse. Maatriks on struktureeritud pikslite ruudustik, millest igaühel on teatud koordinaadid. Maatriksi eelkäija on fotofilm, kuid substraadi tera on ühtlaselt kaootiline ja pärast säritust on pildi saamiseks vaja keemilist protsessi, erinevalt maatriksist, kus signaal muundatakse elektriimpulsiks, mis läheb töötlusse. tasud.

Videovalvesüsteemi tööpõhimõte: toimuva salvestamine ja vaatamine

Toimuvat on võimatu salvestada ilma sellise seadmeta nagu salvesti. Salvesti on kodumajapidamises kasutatava videomaki analoog, ainult salvestusseadmena ei kasutata videokassetti, vaid kõvaketast. Kõvaketas on seade magnetkile evolutsiooniliseks arendamiseks. Plaadi pinnastruktuur on sarnane videolindi magnetkile omaga.

Videovalve linnakeskkonnas.

See võimaldab tagada avalikku turvalisust, jälgida sõidukite piirkiirusest kinnipidamist, tõrjuda terroriohtu ja lahendada muid sarnaseid probleeme. Tänapäeval turul leiduvast suurest seadmete valikust on soovitatav valida linnatänavatel kasutamiseks kõrge eraldusvõimega IP-kaamera.

Suvilate juures videovalve.

Võimaldab kinnisvaraomanikel kaitsta oma vara, distantsilt jälgida lapsi, juhtida lapsehoidjaid, lahendada palju muid ülesandeid. Suvilasse videovalve süsteemi paigaldamisel kasutatakse reeglina nii välis- kui sisekaameraid. Kõige sagedamini paigaldatakse kaablid maa alla torudesse.

Videovalvesüsteemi paigaldus

Videovalvesüsteemi paigaldamise võib jagada neljaks tehnoloogiliseks protsessiks:

  • süsteemi elementide paigalduskoht;
  • juhtmestik;
  • süsteemi elementide paigaldus;
  • installida tarkvara sätteid.

# 1 lahe piirkonnas

Seadme paigaldamine

Järgmine samm on paigaldada ja ühendada videokaamera paigaldatud juhtmetega. Süsteemi elemendid kinnitatakse tingimata kruvide abil. Paigaldamisel tekkivate juhtmete ühendused töödeldakse spetsiaalse kaitsevahendiga või kinnitatakse pistikutega sõltuvalt paigaldatud ühendustehnoloogiast. Paigaldamise viimane etapp on salvestusseadme ja monitori paigaldamine ja ühendamine. Nende ülesannete täitmisel kasutab paigaldaja ka vajalikke pistikuid ja ühendusjuhtmeid.

Videovalvesüsteemi programmeerimine

Paigaldustööd on jõudnud oma loogilise lõpule, jäänud on teha tarkvara kohandused, teostada installeeritud kompleksi jõudluse kontroll ja Kliendi koolitamine süsteemi jõudluses. Videovalvesüsteemi saab paigaldada nii remondi- kui ka valmimisjärgus. Tööde alustamine remondijärgus võimaldab teostada juhtmete varjatud vedamist, kuid Tellija peab olema kindel, et valitud koht videokaamera paigaldamiseks ei ole peale remonditööde lõppu piiratud.