Köögid “Klassika” stiilis

Traditsioonilist klassikalist kaasaegse disainiga kööki kaunistavad dekoratiivsete soontega fassaadid, kivist, massiivpuidust või selle imitatsiooniga lauaplaadid, tavaliselt avatavate vitraažidega uksed või lükand klaasuksed, kardinapuud, käsipuud ja dekoratiivsed kolonnid. Klassikaline köögimööbel on tavaliselt sisustatud ka vastava sisseehitatud tehnikaga, mis on sellisele vanapärasele stiilile asjakohane.

Forward Mööbel pakub Teile laia valikut fassaadimudeleid nii massiivpuidust kui ka värvitud MDF-plaadist. Massiivist fassaadide valmistamiseks kasutame tamme, pööki, kaske ja saart, millele on võimalik anda erinevat värvi ja tooni. Värvipaletiga saab tutvuda külastades meie salongi. Puidust MDF-fassaadide dekoreerimiseks kasutatakse paatinat, kullatist ja hõbedat. Klassika võib olla kaunistatud erinevate luksuslike elementidega: dekoratiivsete karniisidega, pilastritega, käsipuudega ja kullatud figuursete käepidemetega. Klassikaline stiil võib olla ka tagasihoidlikum, mis väljendab end lihtsate ja puhtate vormide abil. Klassikaline stiil toob endaga kaasa harmoonia ja rahulikkuse, mis on tagatud tänu mööbli vastupidavusele ja tugevusele.

Forward Mööbel pakub klassikalises stiilis kööke – see on kaotuseta variant, mille aktuaalsus ei sõltu mööbli moetrendide pidevas muutuses. Selline mööbel on alati soliidne ja hinnaline, sealjuures on ta ka mugav ja komfortne.

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放