“High-Tech” köögid

XXI sajand on piiramatute võimaluste ja juhtivate kõrgtehnoloogiate aeg, originaalsete ideede elluviimine, mis annavad võimaluse luua köögi interjööri ultra-kaasaegseks ja ainulaadseks. Stiil “High-Tech” on kaasaegne ja moodne suund, mis tähendab inglise keele tõlkest “kõrgtehnoloogia”.

Forward Mööbel kasutab edukalt sellist suunda köögi interjööris, saavutades sisustuses stiilset, mõnusat ja praktilist õhkkonda, mis tagab kõige kõrgemat mugavuse taset.

Kaasagne “High-Tech” köögimööbel on tehnoloogilise välimusega, hästi läbimõeldud disainiga, hea nõuete ja vajadustekohase tehnilise varustusega. High-Tech stiilis mööbli tootmisel kasutatakse kõige kaasaegsemaid materjale: plastik, betoon, klaas ja metall. High-Tech stiilis köök on eelkõige – funktsionaalsus, egronoomilisus, minimalism, vastupidavus, vormide proportsionaalsus, lihtsus ja värskete värvide kontrastsus ja suurepärane kaasaegne viimistlus. Kaunistuste puudumine on kompenseeritud vormide ja proportsiooni hoolika valikuga ja materjalide esiletoomisega. High-Tech stiilis disainitud köök ei luba ühtegi üleliigset esemet interjööri. Kõikidel asjadel on funktsionaalne otstarve – kõik on organiseeritud ja paigutatud nii, et iga asi on omal kohal.

Täiusliku High-Tech köögi üks tähtsamaid osasid on kahtlemata kaasaegne köögitehnika. Kaasaegne ja kõrgtasemeline tehnika varustus tagab High-Tech köögile stiili, multifunktsionaalsuse, maksimaalse kestvuse ja töötamise mugavuse aastateks. Need on induktsioon ja klaaskeraamilised pliidiplaadid, mikrolaineahjud, nõude- ja kohvimasinad, LCD-displeid ja paneeliga televiisorid. Ühes stiilis ja värvigammas valitud köögitehnika võimaldab Teil luua harmoonia ja laitmatu ning puhta välimuse.

YW亚洲AV无码乱码在线观看_美女mm131爽爽爽作爱视频_女董事长被戴项圈调教_国产色婷婷免费视频在线观看