Köögid “Modern” stiilis

Stiil “Modern” on saanud tänapäeval väga populaarseks, kaasaegsed disainerid ühendavad selliseid materjale, nagu: metall, puit, nahk, klaas ja plastik. Stiil “Modern” on stiilne, praktiline, valgusküllane ja funktsionaalne.

Stiili “Modern” iseloomustab – lakoonilisus, peensus, lihtsus ja sirgjoonelisus, mille iseloomulikuks tunnuseks on vähene kaunistus. “Modern” stiilis köögimööbli tähtsamaks eeliseks on esemete funktsionaalsus ja praktilisus. Modernse joonega köögile valmistab Forward Mööbel siledaid fassaade plastikust, akrüülist, spoonist ja värvitud MDF-ist, väljatõmmatavate süsteemidega sahtleid ja mugavalt toimiva süsteemiga riideesemete hoidmiseks kappe. Modernse välimusega köögi iseloomu jooneks on kroomitud viimistlusega sisseehitatud köögiseadmed ning roostevaba terasest valmistatud lauaplaadid ja õhupuhastid. “Modern” stiili voolavuse ja pehmuse on võimalik saavutada kasutades painutatud fassaade, erinevaid mustreid ja vitraaže.

Forward Mööbel pakub modernses stiilis kööke neile, kes soovib luua köögis vabaduse ja kerguse atmosfääri, kasutades mööbli ilu, väljendusrikkust, värvikirevust ning multifunktsionaalsust.

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放