Köögid “Modern” stiilis

Stiil “Modern” on saanud tänapäeval väga populaarseks, kaasaegsed disainerid ühendavad selliseid materjale, nagu: metall, puit, nahk, klaas ja plastik. Stiil “Modern” on stiilne, praktiline, valgusküllane ja funktsionaalne.

Stiili “Modern” iseloomustab – lakoonilisus, peensus, lihtsus ja sirgjoonelisus, mille iseloomulikuks tunnuseks on vähene kaunistus. “Modern” stiilis köögimööbli tähtsamaks eeliseks on esemete funktsionaalsus ja praktilisus. Modernse joonega köögile valmistab Forward Mööbel siledaid fassaade plastikust, akrüülist, spoonist ja värvitud MDF-ist, väljatõmmatavate süsteemidega sahtleid ja mugavalt toimiva süsteemiga riideesemete hoidmiseks kappe. Modernse välimusega köögi iseloomu jooneks on kroomitud viimistlusega sisseehitatud köögiseadmed ning roostevaba terasest valmistatud lauaplaadid ja õhupuhastid. “Modern” stiili voolavuse ja pehmuse on võimalik saavutada kasutades painutatud fassaade, erinevaid mustreid ja vitraaže.

Forward Mööbel pakub modernses stiilis kööke neile, kes soovib luua köögis vabaduse ja kerguse atmosfääri, kasutades mööbli ilu, väljendusrikkust, värvikirevust ning multifunktsionaalsust.

YW亚洲AV无码乱码在线观看_美女mm131爽爽爽作爱视频_女董事长被戴项圈调教_国产色婷婷免费视频在线观看