Mööbli tellimine toimub 3-s etapis:

 1. tellimus
 2. valmistamine
 3. paigaldamine
  1. Mööbli tellimus teostatakse eduka disain-projekti puhul. Seepärast on individuaalse projekti loomine keerukas ja väga vastutusrikas etapp, kuna on vajalik arvestada kõigi kliendi soovidega ja tuleviku ettekujutustega mööblist, mis oleks funktsionaalne, mugav ja stiilne samal ajal.

   Järgmise etapi kestvuse määrab mööbli eksklusiivsus ja kasutatavad materjalid.

   Ning lõpuks valmistatud tellimuse järgi mööbli paigaldamine vajab erilist tähelepanu ning täpsust, et saaks arvestada monteerimisel kõiki projekti omadusi ja eripärasusi. Mööbli soetamise sammude järgnevus:

   1. Tellimusmööbli soovi kindlakstegemine
   2. Eelnevate mõõtude võtmine
   3. Indivuduaalse disain-projekti loomine
   4. Lepingu sõlmimine ja ettemaks
   5. Meie spetsialistide poolt teostatud ruumi täpne mõõtmine
   6. Mõõtude täpsustamine
   7. Ülejäänud maksumuse tasumine
   8. Paigaldamise ja monteerimise täpse tähtaja ja kellaaja kokkulepe
   9. Transport ja paigaldus
   10. Rõõm uue mööbli soetamise üle

   1. Tellimusmööbli soovi kindlakstegemine

   Teie soovide kindlaks tegemiseks külastage meie salongi ja kasutage meie disainerite teenuseid, kes aitavad Teil valida õiget mööblimudelit, materjali ning värvivalikut.
   Salongis on esitatud kõigsugused fassaadide, lauaplaatide, viimistlusmaterjalide, vitraažklaaside, furnituuri jt. näidised. Samuti on meie salongis kohapeal saadaval ka mitu valmiskööki teostatud erinevates stiilides ja planeeringutes. Soovi korral on võimalik soetada ka neid. Meie disainerid konsulteerivad Teid kõikides Teid huvitavates küsimustes, mis puudutab köögi- ja muud korpusmööblit ning aitavad leida just Teile sobiva lahenduse, arvestades Teie kõiki soove!

   2. Eelnevate mõõtude võtmine

   Millest alustada köögimööbli tellimisel? Kõige tõsisemad probleemid, millega võib kokku puutuda asudes looma köögi interjööri on seotud eelkõige ebapiisava ruumi pindalaga ja planeeringus olemasolevate defektidega. Seepärast on väga oluline oskuslik mööbli paigutus, seetõttu mõõtke kindlasti eelnevalt üle ruum, kuhu Te soovite tellida mööbli ja andke teada oma kodumasinate paigutamise plaanidest ka meie disainerile.
   Vajalikud ruumi mõõdud:

   • seinte pikkused
   • seinte kõrgused
   • akende ja uste paiknemine
   • kõrgus põrandast aknalauani
   • elektrikontaktide paiknemise kohad
   • kanalisatsiooni- ja veetorude paiknemise kohad
   • ventilatsioonitoru paiknemise koht

   Meie spetsialistide poolt teostatud ruumi täpne mõõtmine toimub peale mööbli tellimust.

   3. Järgmiseks sammuks on individuaalse disain-projekti loomine.

   Kui Teil on kindel nägemus oma mööblist olemas, siis palun tehke kavand ning kujutage paberil see mis Teile meeldib, kuna igaühe soovid on erinevad ja igaüks soovib, et tema mööbel oleks ainulaadne. Planeerides kööki süvenege oma tunnetesse ja kujutage ette milline ta peab olema. Reeglina valmib hea disain-projekt disaineri ja tellija koostööna, seepärast arutage alati julgelt kõiki aspekte, mis puudutavad Teie tuleviku garnituuri. Kokkuvõttes saate Te kindlasti eksklusiivse mööbli, mis on loodud just Teie jaoks, kasutades ebastandardseid ja huvitavaid lahendusi ning arvestades uusimaid mööbli moe trende.
   Tähelepanu!
   Disain-projekti koostamine on täiesti TASUTA!!!
   Teie soovil on võimalik täielikult komplekteerida Teie tulevast kööki, tellides meilt vajaliku tehnika. Me teeme koostööd ainult usaldusväärsete tarnijate- ja tootjatega.

   4. Lepingu sõlmimine ja tellimuse eest ettemaksu tegemine.

   Lepingu sõlmimine ja tellimuse eest ettemaksu tegemine, toimub peale arvutiga teostatud ruumi-visualiseerimist ja projekti maksumuse heaks kiitmisel.
   Tellimislepingus sisaldub mööbli spetsifikatsioon (kasutatavad materjalid, furnituur, köögitehnika, paigaldustasu jms.), mööbli maksumus ja toote valmimise tähtaeg.
   Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 50% tellimuse kogusummast.

   5. Ruumi täpne mõõtmine.

   Pärast lepingu sõlmimist Teile mugaval ajal külastab Teid meie spetsialist, kes mõõdab ära ruumi. Vajadusel on võimalik temaga konsulteerida ning saada nõuandeid ja soovitusi seoses köögi paigaldamise- ja ekspluatatsiooni kohta.
   Mõõtmised teostatakse samuti TASUTA!!!

   6. Mõõtude täpsustamine.

   Kui võetud mõõtude tulemuste alusel toimusid muutmised, lisatakse need kindlasti Teie nõusolekul lepingusse. Vajadusel korrigeeritakse projekt ning pärast seda ühe tööpäeva jooksul läheb Teie tellimus tootmisse.

   7. Ülejäänud maksumuse tasumine.

   Teie tellimuse valmistamise tähtajad on toodud ära lepingus, sõltuvalt valitud fassaadi liigist.
   Ülejäänud 50% tellimuse maksumusest palume tasuda mööbli valmimisel ning enne üleandmist kliendile. Tasuda on võimalik sularahas või pangaülekandega. Me pakume Teile võimalust tasuda ka järelmaksuga.

   8. Paigaldamise ja montaaži täpse tähtaja ja kellaaja kokkulepe.

   Pärast ülejäänud maksumuse tasumist Teie tellimuse eest, eelneval kokkulepel Teile sobival ajal teostab meie spetsialist tellitud mööbli montaaži.
   Valmistamise tähtajad sõltuvad töömahust ja keerukusest.

   9. Transport ja paigaldus.

   Meilt on võimalik tellida mööbli transporti ja paigaldusteenust. Kui Te olete tellinud meie firmalt need teenused, siis võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku aeg mööbli paigalduseks. Tööd, mis on seotud elektri-, santehnika,- ja ventilatsiooniga on võimalik tellida vastavate spetsialistide poolt.

   10. Rõõm uue mööbli soetamise üle.

   Me loodame, et meie koostöö tulemuseks on Teie rõõm ja rahulolu uue mööbli soetamise üle. Mööblisalong Forward Mööbel – need on alati vastupidavad, kvaliteetsed materjalid, eriline lähenemine kliendile, laitmatu stiil ja värske pilk tavalistele asjadele. Meie mööbel muudab Teie köögi kuhu koguneb iga päev Teie pere hubaseks ja loob ainult positiivseid emotsioone!
   TÄHELEPANU!!!
   Kvaliteetne mööbel ja ka tooted, mis on valmistatud tellimusel tagastamisele ega vahetamisele ei kuulu! Kõigile Forward Mööbel toodetud mööblile kehtib 2-aastane garantii.
   Meie koduleheküljel Te võite leida palju kasulikku infot, mis aitab Teil köögidisaini osas otsusele jõuda ja valida just Teie maitsetele ja nõuetele vastavad materjalid. Meil on hea meel näha Teid meie klientide seas!

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放