Garantii

Meie firma poolt paigaldatud ja Ostja poolt täies ulatuses tasutud ostu-müügileping annab 2-aastase garantii, mis hakkab kehtima lepingueseme paigaldamise momendist Ostjale.

Garantii seisneb selles, et vastavalt ostu-müügi lepingu tingimustele, defektide ilmnemisel teostab tootja garantiiaja jooksul remondi ja selle võimatuse korral asendab tasuta defektse osa uuega. Kõrvaldamisele kuuluvad defektid, mis on tõestatult põhjustanud materjali praagi või valmistamise defekti poolt.

Defektide avastamise korral koostatavad pooled kahepoolse akti, kus on loetletud defektid, mis on vaja kõrvaldada ja selle kõrvaldamise tähtaeg. Dokumendis tuleb ära tuua tellimuse number, poolte kontaktandmed, lepingueseme asukoha aadress ja probleemi kirjeldus. Vajalik on esitada kauba ostu-müügileping ning kassadokumendid: arved ja kassatšekid. Lepingueseme mingi osa väljavahetamise korral garantiiaja kehtivuse jooksul, kehtib garantii edasi kuni lepingu üldtingimuste kohaselt kindlaksmääratud üldise garantii kehtivusaja lõppemiseni.

Vajadusel teostatakse sõltumatu ekspertiis.

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放