Garantii

Meie firma poolt paigaldatud ja Ostja poolt täies ulatuses tasutud ostu-müügileping annab 2-aastase garantii, mis hakkab kehtima lepingueseme paigaldamise momendist Ostjale.

Garantii seisneb selles, et vastavalt ostu-müügi lepingu tingimustele, defektide ilmnemisel teostab tootja garantiiaja jooksul remondi ja selle võimatuse korral asendab tasuta defektse osa uuega. Kõrvaldamisele kuuluvad defektid, mis on tõestatult põhjustanud materjali praagi või valmistamise defekti poolt.

Defektide avastamise korral koostatavad pooled kahepoolse akti, kus on loetletud defektid, mis on vaja kõrvaldada ja selle kõrvaldamise tähtaeg. Dokumendis tuleb ära tuua tellimuse number, poolte kontaktandmed, lepingueseme asukoha aadress ja probleemi kirjeldus. Vajalik on esitada kauba ostu-müügileping ning kassadokumendid: arved ja kassatšekid. Lepingueseme mingi osa väljavahetamise korral garantiiaja kehtivuse jooksul, kehtib garantii edasi kuni lepingu üldtingimuste kohaselt kindlaksmääratud üldise garantii kehtivusaja lõppemiseni.

Vajadusel teostatakse sõltumatu ekspertiis.

YW亚洲AV无码乱码在线观看_美女mm131爽爽爽作爱视频_女董事长被戴项圈调教_国产色婷婷免费视频在线观看