Mööbli hooldamine

Täname Teid ostu eest! Me siiralt loodame, et uus sisustus toob Teile ainult rõõmu ja positiivseid emotsioone! Et vältida hilisemaid probleeme, palume Teil kindlasti põhjalikult tutvuda alloleva informatsiooniga. Järgides selles toodud soovitusi ja nõuandeid, suudate Te säilitada oma mööbli alati parimas seisukorras, mis võimaldab Teil tunduvalt pikendada toote eluiga. Mööbli hooldamise nõuete ja reeglite rikkumisel, kaotab Ostja õiguse garantiihooldusele.

Kuna mööblitooted on tundlikud valguse, niiskuse, kuivuse, sooja ja külma suhtes, soovitatakse vältida ühe või mitme loetletud tingimuse kestvust, sest see tingib lakk-ja värvkatete kiirendatud vananemise ja mööbli puitelementide kaardumise ja deformatsiooni, mis võivad mõjutada Teie mööblitoodete välisilmet.

Valgus.
Vältige päikesekiirte otsest sattumist mööblitoodetele. Pikaajaline otsene päikesekiirte toime üksikutele aladele võib põhjustada nende kromaatilisuste omaduste languse võrreldes teiste aladega, mis puutusid vähem kokku päikesekiirtega.

Temperatuur.
Liiga kuum või külm temperatuur, ning äkilised temperatuuri kõikumised võivad tõsiselt kahjustada mööblitoodet või tema osasid. Mööbliesemed peaksid paiknema vähemalt 1 m kaugusel soojusallikatest. Soovitatav õhutemperatuur säilitamisel ja (või) kasutuse käigus on -10С kuni +25С. Ärge asetage mööblile kuumi esemeid (triikraud, nõud keeva veega jms.), vältige kiirguste pikaajalist toimet toodetele (võimsate lampide valgus, varjestamata mikrolainekiirgused vms.), mis põhjustavad kuumenemist.

Niiskus.
Soovitatav mööblieseme asukoha suhtelise niiskuse tase 60% – 70%. Ei soovitata pikaajaliselt hoida ruumis äärmiselt niiskeid või kuivi tingimusi, ja veelgi enam nende perioodilist vaheldumist.

Hoidke mööblipindu alati täielikult kuivana. Mööblipindade detailide hoolitsemisel kasutage alati kuiva pehmet lappi. Tööpindade (lauaplaadid, kraanikausid jms.) hoolitsemisel tuleks reeglina kasutada pehmet niisket lappi, poroloonist švammi või spetsiaalseid harjasid. Vajadusel võib kasutada vastavaid puhastusvahendeid. Et vältida plekkide, veelaikude teket ja mööblitoodete ning nende osade kahjustamist, palume koheselt puhastada mis tahes mööblipinna kui sellele tekkis mustus. Hooldamiseks (puhastamiseks) on lubatud kasutada väheses koguses neutraalset pesuvahendi nõrka vesilahust. Peale puhastustoimingute lõpetamist tuleb hoolikalt kuivatada (kuivaks pühkida) kõik mööblipinnad, mis olid eelnevalt niiskeks saanud. Raskesti eemaldatava määrdumise korral soovitame kasutada spetsiaalseid puhastusvahendeid, mis on mõeldud just mööbli puhastamiseks. Lisaks kohastele puhastusomadustele omavad sellised puhastusvahendid poleerivat, kaitsvat, aromatiseerivat jms. kasulikke omadusi. Sellisel juhul tuleb kindlasti järgida puhastusvahendi tootja antud juhiseid ja soovitusi.

Agressiivsed keskkonnad ja abrasiivsed materjalid.
Igal juhul tuleb vältida agressiivsete vedelike (happed, leelised, õlid, lahustid jms.) sattumist mööblile. Niisugused ained ja ühendid on keemiliselt aktiivsed – reaktsioon nendega toob kaasa negatiivseid tagajärgi, mis võivad kahjustada Teie vara või isegi tervist.

Tuulutamine.
Ei soovitata varjata õhulõõri/resti ja õhuava, mis on vajalikud elektrimajapidamisriistade ventileerimiseks.

Klaasist seinapaneelide puhastamiseks tuleb kasutada klaasipuhastusvahendeid. Ei tohi kasutada abrasiivseid materjale, kriipivaid metallkiudest või laastkattega švamme. Klaaspaneel ei tohi kokku puutuda leegiga! Klaaspaneeli ülekuumenemine (temperatuur üle 900C) võib põhjustada toote kahjustust või mööblil oleva kujutise kahjustust. Kaitske klaaspaneeli löökide eest! Keelatud on asetada klaaspinnale raskeid esemeid, pidades meeles -klaas on habras materjal ja võib puruneda löögi tagajärjel.

Liuguksed.
Perioodliselt tuleb puhastada tolmuimejaga alasiini soont kuhu koguneb mustus ja tolm, vastasel juhul kogunevad liuguste ratastele tolmurullid, mis takistavad liuguste sujuvat liikumist. Vältige liuguste profiilide ja uste sisu(täidise) mehaanilist kahjustamist ja kokkupuudet keemiliste ainetega, mis ei ole ettenähtud antud materjalide kasutamiseks. Vältige niiskust ja rohke vee sattumist tihendite servade vahele.

Majapidamismööbli ekspluatatsiooni käigus ei või rakendada suuremat jõudu uste avamiseks, väljatõmmatavate sahtlite, ja muudele reguleeritavatele osadele kui nende liigutamiseks vajalik. Jaotage kappide ja sahtlite sisu koormus ühtlaselt – asetades raskemad esemed äärtele ja kergemad keskkohale, arvestades lubatud piirkoormust mehhanismidele.

Ülaltoodud lihtsate soovituste ja nõuannete järgimine, võimaldab Teil säilitada mööbli alati parimas seisukorras ja tootest kaua aega rõõmu tunda, mis teevad Teie elu palju lihtsamaks ning mugavamaks!

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放