Köögitehnika

Täiusliku köögi üks tähtsamaid osasid on kahtlemata köögitehnika. Ergonoomilisus ja ratsionaalsus on kaasaegse köögiruumi organiseerimise aluseks, sisseehitatud köögitehnika vastab ideaalselt sellele nõudele. Peale ilusa köögimööbli on väga tähtis korraldada mugavalt söögitegemine ja muu toimetamine – luua otstarbekas disain. Kaasaegne toiduvalmistamise meetod on ühendatud moodsa välimusega ja mitmete erinevate funktsioonidega.

Sisseehitatud tehnika muudab köögi mugavamaks, kuna pesumasin, nõudepesumasin ja külmik on peidetud uste taha, pliidiplaat, õhupuhasti, kohvimasin jm. on tööpinna sisse integreeritud ja mikrolaineahi täpselt mööblikarkassi sobitatud.

Loomulikult on lihtsam valida sisseehitatud köögitehnika köögi projekteerimise alguses. Sellisel juhul sõltub komplekteerimine tellija soovidest ja nõuetest. Teil on võimalus valida sisseehitatud tehnika iseseisvalt Teie soovitud köögimudeli jaoks või pöörduda meie disainerite poole. Igaljuhul on alati võimalik valida ja paigaldada just selline sisseehitatud köögitehnika, mis vastaks Teie soovidele ja eelistustele. Pakume Teile populaarsete ja tunnustatud kaubamärkide sisseehitatud mööblit, nagu: Kuppersbusch, AEG, Bosh, Siemens, Electrolux, Zanussi, Ariston, Fagor, Elica, UNIQA, TEKA, FRANKE.

Teie mugavuseks paigaldame meie poolt tellitud köögimööblisse paigaldatava tehnika TASUTA.