ART-fassaadid

Meie unikaalne lahendus on kõikvõimalike piltide kandmine erinevatele mööbli pindadele, mis teeb Teie mööbli ainulaadseks ja isikupäraseks! See on küllaltki uus suund mööblidisainis, mis muutub üsna populaarseks. Pildiga fassaadid ehk ART-fassaadid on eksklusiivne ja ainulaadne mööblistiil – suurepärane kaunistus iga kodu interjööri jaoks! Pilte ja erinevaid mustreid võib valida meie kataloogidest või ise kaasa tuua. Meie disainer-konsultant aitab Teil leida sobiva lahenduse.

Võimalikud ART-fassaadid:

Trafarett-värvimine on klassikaline mustrite ja dekoratiivsete elementide katmise meetod, mille mööblifassaadid värvitakse ühevärviliseks ning seejärel kantakse pealt trafareti abil teist värvi muster.

Fotoprindi abil on võimalik kanda mööblifassadile täisvärviline foto, muster või graafiline kollaaž. Kusjuures trükk kaetakse ühtlaselt kogu fassaadipinna ulatuses.

Print-värvimine on trafarett-värvimise kooslus (trükiga kaetakse ainult vajalikud fassaadipinnad) ja fotoprint (võimalik on kanda erineva keerukusega täisvärvilisi kujundusi), see võib olla nii foto kui ka graafiline kollaaž.

依恋社区影院_中国熟妇露脸videos_四虎影视永久无码观看_女同免费毛片在线播放