ART-fassaadid

Meie unikaalne lahendus on kõikvõimalike piltide kandmine erinevatele mööbli pindadele, mis teeb Teie mööbli ainulaadseks ja isikupäraseks! See on küllaltki uus suund mööblidisainis, mis muutub üsna populaarseks. Pildiga fassaadid ehk ART-fassaadid on eksklusiivne ja ainulaadne mööblistiil – suurepärane kaunistus iga kodu interjööri jaoks! Pilte ja erinevaid mustreid võib valida meie kataloogidest või ise kaasa tuua. Meie disainer-konsultant aitab Teil leida sobiva lahenduse.

Võimalikud ART-fassaadid:

Trafarett-värvimine on klassikaline mustrite ja dekoratiivsete elementide katmise meetod, mille mööblifassaadid värvitakse ühevärviliseks ning seejärel kantakse pealt trafareti abil teist värvi muster.

Fotoprindi abil on võimalik kanda mööblifassadile täisvärviline foto, muster või graafiline kollaaž. Kusjuures trükk kaetakse ühtlaselt kogu fassaadipinna ulatuses.

Print-värvimine on trafarett-värvimise kooslus (trükiga kaetakse ainult vajalikud fassaadipinnad) ja fotoprint (võimalik on kanda erineva keerukusega täisvärvilisi kujundusi), see võib olla nii foto kui ka graafiline kollaaž.

YW亚洲AV无码乱码在线观看_美女mm131爽爽爽作爱视频_女董事长被戴项圈调教_国产色婷婷免费视频在线观看