Töötasapind

Lauaplaadid. Seinapaneelid

Forward Mööbel pakub Teile võimalust valida kunstkivist, plastikust ja puidu massiivist lauaplaate.

Lauaplaatide tootmises on kasutuses erinevaid kaasaegseid materjale – plastikuga pealistatud kõrgendatud niiskuskindlusega PLP-plaat, puit, kunstkivi, mis ületab paljude parameetrite alusel naturaalse materjali omadusi. Kunstkivist lauaplaadid on roostevabad ja on mehaaniliste kahjustuste suhtes vastupidavad. Kunstkivi on pikaealine ja ökoloogiliselt puhas, vajadusel on tema pealispinda võimalik taastada.

Köögi projekti realiseerimisel tuleb valida materjalid lähtudes nende otstarbekusest, esteetilise välimuse ja vastupidavuse seisukohalt. Sellisel juhul on plastikust lauaplaadid ja ka seinaplaadid kõige ökonoomsem ja praktilisem variant. Plastikust lauaplaat on plaat, mis on immutatud veekindlaks ja kaetud plastikuga. See on kõige levinum köögi lauaplaatide tootmises materjal, mis on vastupidav ja mida on lihtne hooldada ning mugav kasutada, ta on kuumuskindel, kodukeemia- ja hõõrumiskindel ning veekindel.

Puidust lauaplaadid – see on klassika, mis jääb alati aktuaalseks. Puidust lauaplaat – see on mitu omavahel puidust liimitud moodulit, mis on hästi lihvitud ja immutatud bioloogiliselt ohutu vahaõliga, mis tagab veekindluse. Vastaval hooldamisel jääb selline lauaplaat alati ilusaks – selline materjal on aegumatu ja igavene.

Igale lauaplaadile on võimalik valida ka vastava värvitooniga ja analoogilistest materjalidest seinapaneele. Me kasutame plastikut sellise firma poolt nagu Egger (Saksamaa), milles on omavahel kombineerunud suurepärane välimus, vastupidavus ja pikaealisus. Suur värvivalik võimaldab luua individuaalse interjööri igale köögile. Samuti on võimalik teostada klaasist seinapaneele, kasutades erinevaid töötlemise võtteid (matistamine, prinditud pilt).

YW亚洲AV无码乱码在线观看_美女mm131爽爽爽作爱视频_女董事长被戴项圈调教_国产色婷婷免费视频在线观看